Svatby

Svatební místo na jižní Moravě

- Čechův dvůr v Louce je tím pravým místem pro Váš dokonalý den s velkým D, plný nezapomenutelných zážitků a krásných vzpomínek.

10 důvodů proč pořádat svatbu na Čechově dvoře

❤ individuální přístup přátelského kolektivu
❤ soukromí uzavřeného prostorného areálu
❤ kompletní catering dle vašich přání
❤ venkovní krytou pergolu pro 90 hostů
❤ ubytování pro 16 unavených hostů (na jaře 2024 6 lůžek navíc)
❤ několik variant pro svatební obřad
❤ svatební výzdoba dle Vašich představ - velký inventář svatebních doplňků
❤ možnost zřízení relax zón či fotokoutku
❤ garáž s veterány s možností focení či projížďky
❤ dětské hřiště a lidové muzeum


 

Dostatek místa pro všechny

Prostorný areál Čechova dvora Vás ohromí svou velikostí a členitostí. Poskytuje dostatek zákoutí pro rozmanité aktivity během svatebního dne, a tak nebudou Vaši hosté upoutáni pouze ke svému místu u svatební tabule, ale mohou se doslova rozprchnout do prostoru areálu, který nabízí mnoho míst k odpočinku, procházce, zábavě pro děti či přátelského „klábosení“. Záleží na Vašich představách, co byste uvítali pro své hosty - pánský rumový koutek nebo třeba relax zónu k "válení v trávě".

Svatba využití prostoru

Svatební obřad

V areálu máme hned několik míst, kde si můžete říct své ANO. Svatební obřad přímo v areálu zvyšuje komfort všech svatebčanů. U nás máte možnost prožít svůj svatební den od rána až do noci bez nutnosti jakýchkoli přesunů.

Svatební obřad

Svatební zvyky

Svatební zvyky proběhnou dle předchozí domluvy, aby Váš den byl přesně takový, jak jste si jej vysnili.

Svatební zvyky

Svatební výzdoba

Připravíme pro Vás dokonalou slavnostní tabuli a svatební výzdobu areálu podle Vašich představ, případně Vám můžeme být k ruce, pokud se tohoto chcete ujmout sami či svěříte aranžování Vašim kamarádům nebo profesionálům. Také pro Vás máme připraveno velké množství svatebních doplňků k těmto účelům, které můžete využít.

Svatební tabule

Dokonalý gurmánský zážitek

Naše vynikající kuchyně umí připravit různé dobroty, kterými potěší chuťové pohárky všech, kteří k svatebnímu stolu zasednou. Vybírat můžete ze stálé nabídky, ale pokud přijdete s nějakým speciálním přáním, pokud to bude v našich silách, bude vyslyšeno.

Dokonalý gurmánský zážitek