Restaurace

V naší stylové restauraci s kapacitou okolo 40 míst se specializujeme především
na oslavy a akce a zajistíme Vám kompletní servis pro soukromé oslavy, výročí a svatby, firemní akce, rauty, bankety, catering i grilování. Naše moderně zařízená kuchyň funguje na objednávku či dle předchozí dohody. 

Součástí areálu je také venkovní pergola s kapacitou okolo 80 míst vhodná k pořádání svateb, firemních akcí či soukromých oslav. 

 
K Vaší akci rádi zajistíme i doprovodný program:
- degustaci s vinařem či prohlídky vinařství
- cimbálovou muziku a kapely 

Pro Vaši oslavu či akci připravíme pohoštění přesně podle Vašich představ.

Z jídelní nabídky se zaměřujeme především na speciality tradiční i moderní moravské kuchyně z kvalitních čerstvých a lokálních surovin. Zůstáváme však otevřeni veškerým Vašim požadavkům a přáním.

K dobrému jídlu neodmyslitelně patří i kvalitní výběr nápojů, kterému věnujeme velkou pozornost.  Pro naši oblast je typické snoubit jídlo s vínem z našich vyhlášených regionálních vinařství, ale za ochutnání také stojí tradiční pravá slovácká slivovice. Chuťové pohárky milovníkům chmelové vůně pohladí a osvěží osobité čepované pivo Bernard. Nabídku doplňuje široká řada nealkoholických nápojů, čerstvých domácích limonád pro letní osvěžení a teplých nápojů pro zahřátí nejen v zimních měsících